O nas

Wspaniałe produkty dla wspaniałych ludzi

Kovo Sp. z o.o. specjalizuje się zarówno w rekrutacji jak i produkcji dla różnych klientów w Polsce i Europie .

Mając wysoko wykwalifikowany personel do swojej dyspozycji KOVO jest w stanie zapewnić Państwu szeroki zakres produktów i usług.


Świadcząc usługi w zakresie produkcji i instalowania konstrukcji metalowych oraz usługi w zakresie rekrutacji i outsourcingu personalnego, pragniemy, aby logo naszej firmy kojarzyło się nam i naszym partnerom z : PROFESJONALIZMEM RZETELNOŚCIĄ ZAUFANIEM

Nasz zespół


Poznaj nasz zespół


Company team

Maciej Byczkowski, Rekruter

Absolwent Wydziału Administracyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, specjalność Zarządzanie Jakością. Blisko 15 lat w rekrutacji, głównie pracowników z branży stoczniowej do krajów skandynawskich i Niderlandów. Po pracy najchętniej spędza czas z rodziną, interesuje się inżynierią ekstremalną oraz sportem. Jest sędzią Polskiej Hokej Ligi.

m.byczkowski@kovo.pl

tel +48 507089835

Company team

Aleksandra Ruszczak, Dział kadr i płac

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Kwalifikacje zawodowe uzyskała w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Dba o stałe podnoszenie umiejętności zawodowych: aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach. W pracy ceni sobie uczciwość i profesjonalizm zawodowy, satysfakcje przynosi jej praca w zgranym zespole. Praca jest jej pasją, a efekty - najcenniejszą nagrodą za włożony trud.

a.lemke@kovo.pl

tel +48 516624258